Konrad Imiela nie miał maseczki. Teraz pisze ze szpitala: Koronawirus to jadowity wąż!

– Ta choroba jest jak jadowity wąż – pisze na Facebooku o koronawirusie dyrektor wrocławskiego Teatru Muzycznego „Capitol”. Konrad Imiela trafił do wrocławskiego szpitala na Koszarowej. Zakaził się podczas imprezy po premierze w teatrze, podobnie jak prezydent Jacek Sutryk. Obaj nie mieli maseczek. Teraz Imiela udostępnił swoje zdjęcie z maską tlenową na twarzy. – Noście maski, utrzymujcie dystans i myjcie ręce. Proste i bardzo skuteczne – apeluje.

– Jestem przykładem dość zdrowego gościa przed 50-tką, bez żadnych chorób współistniejących. Niby powinno pójść gładko. A tak nie jest. Oba płuca mam zajęte przez ten bałagan i sztab lekarzy dwoi się i troi jak temu zaradzić – napisał Konrad Imiela.

Konrad Imiela zakażony koronawirusem pisze ze szpitala: Już było fajnie…

Wspomniał o atmosferze sprzed eksplozji zakażeń, które sam dał się zwieść. „ Już było fajnie, już można było spotkać się ze znajomymi w knajpie, pogadać. Też wyskoczyłem na piwo z kolegami z pracy. Otóż jest to loteria. To już nie czas na wątpliwości. Jeśli wierzycie w magię, uszanujcie tych, którzy wierzą w zagrożenie tą chorobą”.

"Mam na was oko" - napisał Konrad Imiela na facebooku
“Mam na was oko” – napisał Konrad Imiela na facebooku Konrad Imiela

Dyrektor „Capitolu” i znany aktor opisał to co widzi, jako pacjent szpitala przy Koszarowej. Pisze o medycznym personelu zapracowanym do granic możliwości. „Gdyby ich nie było tu, gdzie teraz jestem, walczących o każdego z taką determinacją, profesjonalizmem, my, Polacy, szlibyśmy do piachu w liczbie daleko wyższej niż dziś.

Konrad Imiela trafił do szpitala, po tym jak pogorszył się jego stan zdrowia

U Konrada Imieli w ubiegłym tygodniu zdiagnozowano koronawirusa. W weekend okazało się, że musi trafić do szpitala, bo jego stan zdrowia pogorszył się.

Przypomnijmy, że po wizycie w Capitolu zakażenie potwierdzono u prezydenta Jacka Sutryka. Razem z Konradem Imielą, w dość dużej grupie, świętowali po premierze spektaklu “Lazarus” bez maseczek.

WideoŹródło by [author_name]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *