Siatkarska Liga Narodów 2021 w Katowicach i Gdańsku. Co z biletami?

SIATKÓWKA – Liga Narodów 2021. Katowice i Gdańsk będą polskimi gospodarzami turniejów Ligi Narodów w przyszłym roku. Niestety niewiele w tej chwili możemy powiedzieć o biletach.

W przyszłym roku w Polsce odbędą się dwa turnieje Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. Pierwszy w terminie 14-16 maja 2021 roku z udziałem Słowenii, Serbii i Włoch rozegrany zostanie w Katowicach.

Drugi turniej w terminie 28-30 maja 2021 odbędzie się w Gdańsku, a rywalami Biało-Czerwonych będą reprezentacje Chin, Brazylii i Bułgarii.

W katowickim Spodku regularnie odbywają się mecze największych imprez – mistrzostw świata, mistrzostw Europy, Ligi Światowej. Niezmiennie służy też rozgrywkom klubowym PlusLigi. Sześć la temu arena w stolicy Górnego Śląska była miejscem zdobycia przez reprezentację Polski drugiego mistrzostwa świata w historii polskiej siatkówki.

W przyszłym roku Katowice, obok Krakowa i Gdańska będą też miastem-gospodarzem CEV Mistrzostw Europy Mężczyzn (EuroVolley 2021 Men). Turniej odbędzie się w czterech krajach: w Polsce, Czechach, Finlandii i Estonii.

Liga Narodów 2021 BILETY

Ze względu na sytuację związaną z pandemią nie można określić daty rozpoczęcia sprzedaży biletów na Siatkarską Ligę Narodów 2021. PZPS informuje, że wszystkie osoby, które postanowiły zachować bilety na tegoroczną, odwołaną LN, otrzymają w niedługim czasie osobny komunikat drogą mailową.

21-23 maja Polacy zagrają w Rosji z gospodarzami, Australią i Stanami Zjednoczonymi.
W pierwszy weekend czerwca (4-6 czerwca) wystąpią w Japonii przeciw gospodarzom, Kanadyjczykom i Niemcom.
Fazę interkontynentalną zakończymy we Francji (11-13 czerwca) spotkaniami z “Trójkolorowymi” oraz Argentyną i Iranem.
W przypadku awansu do turnieju finałowego (23-27 czerwca) Biało-Czerwoni polecą do Włoch.

Najgorętsze siatkarki 2020 – część I. Zachwycają urodą i wdz…

Najgorętsze siatkarki 2020 – CZĘŚĆ II. Na Instagramie zachw…

WideoŹródło by [author_name]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *