Kontakt

Referendum.pl – portal społecznościowy dla budowy społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.
To miejsce, w którym ścierają się ważkie dla naszego Państwa idee. Tutaj będą omawiane najważniejsze zagadnienia, które zasługują na zwołanie referendum.

Chcesz mieć wpływ na realne wydarzenia w naszym kraju? Chcesz współtworzyć portal referendum.pl i brać aktywny udział w przygotowaniach do referendum ? Masz coś ważnego do powiedzenia

Napisz do nas
imię i nazwisko:*
e-mail:*
Wiadomość*

 

5 odpowiedzi do “Kontakt”

 1. Proponuję pytanie. Czy jesteś za obowiązkiem głosowania ?
  Uważam, że taki obowiązek powinien być ponieważ jak widać z 38mln obywateli i uprawnionych do głosowania 30mln tylko maksymalnie 40% (12mln) i z tej maksymalnie 40% (5mln)wybiera nam rządzącą partię. TO MAŁO. Czasem głosuje 55% jak przy prezydenckich wyborach 55%, ale to też za mało.

 2. Dziękujemy za propozycję pytania. Zdecydowaliśmy się jednak nie dodawać go do grup pytań referendalnych. Ideą portalu referendum .pl jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego, świadomego, aktywnego i zainteresowanego sprawami naszego Państwa. Takiego, które dobrowolnie korzysta z narzędzi ustroju demokratycznego. Przymus do udziału w jakimkolwiek głosowaniu czy referendum byłby zaprzeczeniem idei demokracji oraz samorządności społeczeństw. Dziękujemy za propozycję i zachęcamy do głosowania w istniejących grupach pytań referendalnych.

 3. Pierwsze pytanie to
  Czy jesteś za likwidacją senatu ?
  Pytanie dość oczywiste, nikomu nie jest potrzebna izba dumania.
  Drugie pytanie:
  Czy jesteś, na zasadach wzajemności za wprowadzeniem wiz dla obywateli USA ?
  Trzecie pytanie:
  Dotyczy immunitetu i poszerzył bym krąg osób o sędziów i prokuratorów.

  Pozdrawiam Zenek

 4. Dlaczego nie ma nic na Tablicy Ogłoszeń o Referendum w miejscowości Kulno gm.Kuryłówka Województwo Podkarpackie do dzisiaj jak za tydzień ma być to referendum ani gdzie i jaka jest komisja do liczenia głosów .Proszę o pomoc w tej sprawie .złasza to obywatel zamieszkały w Kulnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *