Marszałek województwa: Spotykałem się z Jackiem Sutrykiem. Idę na kwarantannę!

Kolejne echa oświadczenia Jacka Sutryka, w którym poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Po tym jak jeszcze w sobotę na kwarantannę zdecydował się rektor Uniwersytetu Wrocławskiego, w niedzielę podobne oświadczenie wydał marszałek województwa dolnośląskiego – Cezary Przybylski. W minionym tygodniu spotykałem się z prezydentem Jackiem Sutrykiem – zaznacza.

Marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski swoje oświadczenie wydał w niedzielę wieczorem.

– Podjąłem decyzję, aby nadchodzący tydzień spędzić na kwarantannie domowej, przechodząc na pracę zdalną – informuje marszałek województwa. Jednocześnie dodaje, że zdążył już wykonać test na obecność koronawirusa i wynik był negatywny.

Tyle szczęścia nie miał natomiast Konrad Imiela, szef Teatru Muzycznego Capitol. Dyrektor ma objawy typowe dla zakażenia koronawirusem, natomiast nie było konieczności hospitalizacji.

Przypomnijmy, że Jacek Sutryk poinformował o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa w sobotę. Napisał, że jest już w izolacji domowej i nie pojawił się m.in. na Marszu Równości. Prezydent ma pozostać w izolacji przez tydzień. Swoje obowiązki będzie wykonywał zdalnie.

WideoŹródło by [author_name]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *