Referendum pl. w mediach społecznościowych

Strona referendum .pl jest w mediach społecznościowych. Znajdziecie nas na Twitterze jako @ReferendumPL oraz na Facebooku referendum.pl – głosuj w pytaniach referendalnych

Dzięki temu możecie codziennie śledzić najważniejsze wiadomości dotyczące tematów okołoreferendalnych w Polsce. Będziemy twittować o tym, co się dzieje w temacie referendum ogólnopolskiego i pisać o referendach lokalnych. Poinformujemy Was również, gdy powstaną nowe GRUPY REFERENDUM 2015

Specjalnie dla Was zbieramy najważniejsze wiadomości z kraju na tematy dotyczące referendum ogólnopolskiego i lokalnych.
Zobacz najnowsze WIADOMOŚCI REFERENDUM

ZA czy PRZECIW referendum?

Wszystko po to, aby już teraz można było oddać swój głos w dyskusji o na temat zbliżającego się we wrześniu referendum w Polsce i wypowiedzieć się, czy jesteście ZA czy PRZECIW (kliknięcie na nazwę grupy przeniesie do głosowania na konkretne zagadnienie):

W referendum ogólnokrajowym w Polsce:
Jednomandatowe Okręgi Wyborcze
Finansowanie Partii z budżetu państwa
Prawo podatkowe wątpliwości na korzyść podatnika
Religia w szkole
Legalizacja marihuany
Związki partnerskie
Immunitet parlamentarzystów
Głosowanie przez internet
Kara śmierci
Lasy Państwowe
Sześciolatki w szkole
Wiek emerytalny
Wejście Polski do strefy Euro
Obowiązkowa edukacja seksualna w szkole

W referendum lokalnym:
Wrocław
Metro we Wrocławiu
Samochody w centrum miasta
Organizacja dużych wydarzeń kulturalnych
Rewitalizacja kamienic

Zarejestruj się w portalu referendum .pl, głosuj na pytania referendalne, bierz czynny udział w dyskusji przed zbliżającym się we wrześniu 2015 referendum w Polsce.
KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI

W mediach społecznościowych zamierzamy pokazać się z najlepszej strony. Zespół prowadzący portal www.referendum.pl specjalizuje się w kampaniach w social mediach oraz z nowatorskich rozwiązaniach społecznościowych. Chcemy być kolejnym przykładem dobrej i nowoczesnej aktywności społecznej i kreowania społeczeństwa obywatelskiego. Zachęcamy do dołączenia do nas na Facebooku i Twitterze.
Jeżeli interesuje was temat mediów społecznościowych i nowości w tym temacie, zachęcamy do zajrzenia na stronę www.mediakreacja.pl i do zakładki BLOG – tam najnowsze wieści z obszaru nowych mediów oraz wskazówki, jak profesjonalnie kreować wizerunek w mediach społecznościowych.